Son Haberler & Makaleler Blog

özel sağlık sigortası
Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Bir çoğumuz Özel Sağlık Sigortasını duyduk fakat neleri kapsadığı konusunda net bir bilgiye sahip değiliz. Özel Sağlık Sigortası herhangi bir sağlık durumunda karşılaştığınız masrafların fark ücretini karşılayan bir poliçedir.Fark ücretini karşılar diyoruz, çünkü devlet özel hastanelerde SGK’lının sadece belirli bir ücretini karşılar, geri kalan masraf ise devlet tarafından karşılanmaz. Özel Sağlık Sigortası’da çıkan bu farkları karşılar.

Özel Sağlık Sigortaları devlet hastanelerinde değil, Özel Hastanelerde geçerlidir. Sıra beklemeden, en iyi hizmeti alarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

özel sağlık sigortası neleri kapsar

Özel Sağlık Sigortası Fiyatları Ne Kadar?

Özel Sağlık Sigortası fiyatları belki çok gelebilir diye düşünebilirsiniz fakat yanılıyorsunuz. Yıllık olarak alınan bu ücret kişinin bulunduğu şehre, cinsiyetine, yaşına ve daha önce geçirmiş olduğu kalıcı bir rahatsızlığı göre değişiklik göstermektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi kalabalık şehirde yaşayan ve ortalama 30-35 yaşında olanlar için yıllık ödemesi 500-600-700 civarında olacaktır.

Kimler Özel Sağlık Sigortası Yaptırabilir?

Özel Sağlık Sigortası 0 yaştan 56 yaşına kadar yaptırabilirsiniz, TC vatandaşı olması yeterlidir.

Özel Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

  • Cerrahi Ve Dahili Yatışlar, Yoğun Bakım, Kemoterapi, Radyoterapi, Standart Tek Kişilik Özel Oda, Yemek Ve Bir Adet Refakatçi Gideri
  • Doktor Muayene, Laboratuvar Hizmetleri, Fizik Tedavi Giderleri, İleri Tanı Yöntemleri, Görüntüleme Ve Tanı Yöntemleri,Fizik Tedavi Yöntemleri

Özel Sağlık Sigortasına Nasıl Başvuruda Yapabilirim?

Özel Sağlık Sigortasını Allianz Sağlığım Tamam Sigortası, Mapfre Fark Yok Sigortası, Anadolu Sigorta, Ray Sigorta, Euroka Sigorta gibi şirketlerin sunmuş olduğu bir hizmettir. İnternet sitemizin formunu doldurarak tüm bir şirketlerden teklif alabilirsiniz.

özel sağlık sigortası fiyatları

 

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.